Autor |
Wiadomość |
Temat: 10. kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 366
|
Forum: ROZGRYWKI I LIGI
Wysłany: Nie 18:36, 25 Sty 2009 Temat:
10. kolejka |
KOLEJARZ RAWICZ 46
1. Ronnie Jamroży............ 1* 3 3 0 3 - 10+1
2. Marcin Nowaczyk........... 2 2* 1 2 1 - 8+1
3. Aleksandr Borodaj......... 0 1 2* 1* - - 4+2
4. Piotr Dym.. ... |
Temat: 10. kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 366
|
Forum: ROZGRYWKI I LIGI
Wysłany: Nie 18:35, 25 Sty 2009 Temat:
10. kolejka |
GTZ GRUDZIADZ 42
1. Paweł Staszek............. R 3 1 1* 1 - 6+1
2. Mariusz Puszakowski....... 1 2* F 3 2 - 8+1
3. Rafał Szombierski......... 0 3 3 0 - - 6
4. Eric Andersson. ... |
Temat: 10. kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 366
|
Forum: ROZGRYWKI I LIGI
Wysłany: Nie 18:34, 25 Sty 2009 Temat:
10. kolejka |
WYBRZEŻE GDAŃSK 43
1. Bjarne Pedersen........... 3 1* 0 3 2 - 9+1
2. Kyle Legault.............. 1 2 1 - - - 4
3. Magnus Zetterström........ 2 0 2 1 2 - 7
4. Krzysztof Jabło ... |
Temat: X kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 396
|
Forum: ROZGRYWKI EKSTRALIGI
Wysłany: Nie 18:32, 25 Sty 2009 Temat:
X kolejka |
UNIA TARNÓW 37
1. Sławomir Drabik........... 0 2 0 1 1* 1* 5+2
2. Krystian Klecha........... 1 0 2 2 2 - 7
3. Marcin Rempała............ 3 1* 3 2 - - 9+1
4. Kevin Doolan..... ... |
Temat: X kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 396
|
Forum: ROZGRYWKI EKSTRALIGI
Wysłany: Nie 18:26, 25 Sty 2009 Temat:
X kolejka |
ZKZ ZIELONA GÓRA 45
1. Krzysztof Buczkowski...... 0 R 2 3 F - 5 (I)
2. Piotr Protasiewicz........ 1 1 1 - - - 3
3. Rafał Dobrucki............ 3 2 3 3 2 - 13
4. Fredrik Li ... |
Temat: X kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 396
|
Forum: ROZGRYWKI EKSTRALIGI
Wysłany: Nie 18:24, 25 Sty 2009 Temat:
X kolejka |
WŁOKNIARZ CZESTOCHOWA 52
1. Greg Hancock.............. 3 3 0 2 2* - 10+1
2. Tomasz Gapiński........... 0 2* 3 1 - - 6+1
3. Adam Skórnicki............ 0 1 3 0 3 - 7
4. Lee Ric ... |
Temat: 10. kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 366
|
Forum: ROZGRYWKI I LIGI
Wysłany: Wto 23:11, 20 Sty 2009 Temat:
10. kolejka |
POLONIA BYDGOSZCZ 52 (9
1. Rafał Okoniewski.......... 3 2 2* 1 2 - 10+1
2. Troy Batchelor............ 2* 1* 3 0 1* - 7+3
3. Jonas Davidsson........... 1* 3 3 2 0 - 9+1
4. Niel ... |
Temat: 9. kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 357
|
Forum: ROZGRYWKI I LIGI
Wysłany: Wto 17:11, 20 Sty 2009 Temat:
9. kolejka |
Lokomotiv Daugavpils 41 (79)
1. Siergiej Darkin........... 1 3 1 2 3 2 12
2. Paweł Miesiąc............. 3 0 0 2* - - 5+1
3. Tomas Piszcz.............. 3 3 3 X - - 9
4. Ste ... |
Temat: 9. kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 357
|
Forum: ROZGRYWKI I LIGI
Wysłany: Wto 16:33, 20 Sty 2009 Temat:
9. kolejka |
Kolejarz Rawicz 42 (85)
1. Ronnie Jamroży............ 1 2 1 3 0 - 7
2. Piotr Dym................. 0 1* X - - - 1+1
3. Aleksandr Borodaj......... 1* 0 0 0 1 - 2+1
4. Marcin N ... |
Temat: IX kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 333
|
Forum: ROZGRYWKI EKSTRALIGI
Wysłany: Pon 22:15, 19 Sty 2009 Temat:
IX kolejka |
ZKŻ Kronopol Zielona Góra 50 (86)
1. Rafał Dobrucki............ 2 3 2* 1 3 - 11+1
2. Fredrik Lindgren.......... 1* 0 3 2 2 - 8+1
3. Krzysztof Buczkowski...... 0 0 3 - - - 3
4 ... |
Temat: FINAŁY |
Lvki
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 576
|
Forum: DPP
Wysłany: Pon 20:37, 19 Sty 2009 Temat:
FINAŁY |
FINAŁ
ZKŻ Zielona Góra - KST Toruń
MECZ O 3 MIEJSCE
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno 48:42 36:51
|
Temat: SGP Szwecja - Göteborg |
Lvki
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 369
|
Forum: Grand Prix
Wysłany: Pon 17:35, 19 Sty 2009 Temat:
SGP Szwecja - Göteborg |
2009-01-19
Szwecja - Göteborg
1. Hans Andersen............. 2 3 3 3 3 14
2. Andreas Jonsson........... 3 2 2 0 3 10
3. Rune Holta................ 1 3 2 3 0 9
4. Antonio ... |
Temat: IX kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 333
|
Forum: ROZGRYWKI EKSTRALIGI
Wysłany: Pon 17:23, 19 Sty 2009 Temat:
IX kolejka |
Atlas Wrocław 56 (104)
1. Matthias Kroeger.......... 2 3 1* 1* 1 - 8+2
2. Mikael Max................ 1* 2* 2 3 3 - 11+2
3. Tomasz Jędrzejak.......... 1 3 3 2* 1 - 10+1
4. Rory Sc ... |
Temat: II Półfinał |
Lvki
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 432
|
Forum: SK
Wysłany: Nie 17:26, 18 Sty 2009 Temat:
II Półfinał |
II PÓŁFINAŁ SREBNEGO KASKU
1. Daniel Pytel.............. 2 3 3 3 2 13
2. Adam Kajoch............... 3 3 X 3 3 12
3. Adrian Gomólski........... 3 3 3 2 1 12
4. Kamil Brzozo ... |
Temat: 9. kolejka |
Lvki
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 357
|
Forum: ROZGRYWKI I LIGI
Wysłany: Sob 21:54, 17 Sty 2009 Temat:
9. kolejka |
PSŻ Poznań 42
1. Norbert Kościuch.......... 3 2 1 R 1 2* 9+1
2. Aleksandr Iwanow.......... 0 1* 0 - - - 1+1
3. Adam Shields.............. 1 3 2 3 6! 3 18
4. Rafał Trojanowski ... |